(Tekst nie zawiera wszystkich prywatnych przewoźników, zarazem posiada tylko odjazdy a wiec w wypadku PKS czy prywatnych przewoźników trzeba pamiętać że powrotne kursy kończą w tym miejscu i nie znajdują się na rozkładzie a jest ich podobna liczba co odjazdów)
KLA- 46
PKS- 6
PKP- 2
Prywatni - 6
Łącznie= 60
Przykład kursów od 07:00 do 07:59
07:00 - 3D na Żydów
07:00 - PKS Kalisz [Kalisz - Poznań p. Pleszew, Jarocin]
07:00 - Wojaczak [Kalisz - Koźminek p. Dębe]
07:03 - 2 na Kampus
07:03 - 16 na Bażancią (Czas z Obzowej CPN]
07:05 - 1 do Winiar
07:05 - PKS Konin [Konin/Kalisz - Katowice p. Częstochowe, Wieluń, Sieradz, Błaszki, Opatówek]
07:05 - PKS Kalisz [Kalisz - Russów p. Kokanin]
07:06 - 19E na Toruńską
07:06 - S1 na Hanki
07:06 - PKP PR [Łódź Kaliska - Wrocław Gł.]
07:08 - 15 na Bażancią
07:09 - E do Ostrowa
07:10 - 19 na Hanki
07:10 - PKS Kalisz [Kalisz - Piotrów p. Warszówkę, Pruszków, Dębniałki , Zagorzyn]
07:14 - 1A na Hanki
07:15 - S1 do Winiar
07:17 PolTuris [Kalisz - Stawiszyn p. Gadów, Zbiersk]
07:18 - 16 na Obozową (Czas z Obzowej CPN)
07:19 - Wróblew Ostrów
07:20 - 3C na Romańską
07:20 - 12K do Kościelnej Wsi
07:24 - 1 na Hanki
07:24 - 6 na Długą
07:25 - 1B do Opatówka
07:25 - 12K na Fabrykę
07:25 - 19E na Ostrów
07:28 - 16 na Bażancią (Czas z Obzowej CPN)
07:29 - 3C na Hanki
07:30 - 1A do Opatówka
07:30 - 3B do Chełmc
07:30 - 9 na Winiary
07:30 - M MZK do Parczewskiego
07:30 - Mini-Trans [Kalisz - Małgów]
07:33 - 2 na Kampus
07:33 - 15 na Bażancią
07:34 M-E MZK na Toruńską
07:36 - S1 na Hanki
07:37 - 3D na Hanki
07:37 - 19 na Godebskiego
07:37 - PKP IC [Wrocław Gł. - Warszawa Wsch.]
07:39 - 1B na Hanki
07:40 - 6 na Elektryczną
07:40 - PKS KAlisz [Kalisz - Chocz p. Jastrzębnik, Blizanów]
07:41 - 2 na Hanki
07:44 - 1A na Hanki
07:45 - 18 na Hanki
07:45 - S1 do Winiar
07:45 - PKS Kalisz [Kalisz - Toruń p.Stawiszyn, Rychwał, Konin, Stary Licheń, Ciechocinek] w sezonie do Gdańska
07:47 - 3B na Hanki
07:48 - 9 na Hanki
07:49 - PLA do Pleszewa
07:50 - 3A na Szałę
07:50 - 6 na Elektryczną
07:50 - 12 na Cmentarz
07:53 - 16 na Obozową (Czas z Obzowej CPN)
07:53 - Wróblew Toruńska
07:54 - 1 na Hanki
07:54 - M MZK Ostrów do Ostrowa
07:55 - 1 do Winiar
07:55 - 12K na Fabrykę
07:56 - 3A na Hanki