Sklep z dopalaczami

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
Czaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 230
Rejestracja: 10 lis 2006, o 13:18
Lokalizacja: Kalisz

Sklep z dopalaczami

Nieprzeczytany post autor: Czaja » 1 gru 2008, o 21:14

W Kaliszu powstanie sklep sieci dopalacze.com. Jeżeli ktoś nie wie co to za sieć, to niech do nazwy doda www i się dowie. Na stronie w dziale "sklepy partnerskie" jest napisane że w Kaliszu sklep jest w budowie. Niektórzy pomyślą sobie: po co osobny temat o jednym sklepie?, ale temat wydawał mi się dość kontrowersyjny, bo i asortyment jest mocno kontrowersyjny, więc będziemy mogli poznać opinię innych na temat tej inwestycji. Umieściłem temat w planowanych, bo tak naprawdę nie wiemy gdzie i kiedy zostanie oddany do użytku ten sklep.

Awatar użytkownika
Crossmen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 589
Rejestracja: 3 paź 2008, o 10:40
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Crossmen » 1 gru 2008, o 21:41

Choroba jeszcze tego brakowało.... Nie to żebym był radio maryja fan ale gdzieś granice są.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 1 gru 2008, o 21:44

No to będą mieć niezłe kolejki do sklepu. Tylko ciekawi mnie gdzie to chcą otworzyć może ul. Polna??
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 gru 2008, o 21:48

Jeżeli chodzi o tą stronę
http://www.dopalacze.pl/
to obawiam się że przybedzie nam tzw,dawców organów.Nie żebym miał coś przeciw motocyklistom ale każdy z nas wie jak oni jeżdżą.
A jeżeli chodzi o tą stronę...
http://www.dopalacze.com/
....to zostawiam to bez komentarza.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 1 gru 2008, o 21:54

Gumiś chodzi o tą z com.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 gru 2008, o 22:10

W Polsce jak wiem nie wolno posiadać narkotyków tak jak i miękkich i twardych,a z tej stronki można wywnioskować jasno o co chodzi.Ja osobiście jestem sceptycznie nastawiony do narkotyków,nigdy nie próbowałem i nie mam zamiaru.Jeżeli się mylę to poprawcie Mnie.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 1 gru 2008, o 22:14

O przyda się taki sklep ;) Myślę że na brak klientów nie będzie narzekał ;)

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 gru 2008, o 22:21

Nie podoba Mi się to;
Legalność

Wszystkie podukty oferowane w sklepie internetowym www.Dopalacze.com są legalne i dopuszczone do sprzedaży na terenie Rzeczpospolitej Polski zgodnie z obowiązującym w Poslce prawem.

Firma World Wiede Supplements Importer jedyna w Polsce przebadała swoje produkty na obecność substancji zakazanych przez Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne. Wynik wszystkich tych badań był negatywny, co oznacza że żaden z Dopalaczy nie zawiera w sobie niedozwolonych składników. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która dysponuje takimi badaniami i certyfikatami.

Badania pod względem legalności przeprowadzone przez Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne obejmują również produkty oferowane w sklepach stacjonarnych (funshop) pod szyldem Dopalacze.com.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
MirekDB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 959
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:10
Lokalizacja: Kaliniec

Nieprzeczytany post autor: MirekDB » 1 gru 2008, o 22:36

Wydaje mi się, że sklep z takimi produktami ostatnio powstał w GK 1

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 1 gru 2008, o 22:58

W GK1 Powstało coś podobnego. Z opowiadań znajomych wiem że np. we Wrocławiu kolejki są ogromne. Skład tych narkotyków jest chwilowo w 100% zalegalizowany. Słyszałem także że władze chcą coś w tym kierunku zrobić aby nie było to legalne ale i tak znajdą sposób żeby dalej je sprzedawać.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 gru 2008, o 23:02

A teraz bardzo poważne pytanie do Was wszystkich;jesteście za tym aby taki sklep miał racje bytu w Kaliszu???
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Crossmen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 589
Rejestracja: 3 paź 2008, o 10:40
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Crossmen » 1 gru 2008, o 23:04

Całkowicie jestem przeciw!
Już teraz można zaobserwować co się dzieje na osiedlach w weekend podczas powrotów z imprez, a teraz pomyślcie co będzie jak otwarty zostanie taki sklep z takim asortymentem za taka cenę! Istna paranoja i zapewne nie skończy się na powywracanych śmietnikach zaczepkach ulicznych i pomalowanych klatkach i ścianach, ale skoro władza woli likwidować skutki niż zwalczać przyczynę to wybaczcie.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 gru 2008, o 23:17

Dokładnie Crossmen jest tak jak piszesz,wystarczy popatrzeć co się dzieje na blokowiskach w wekkendy.Strach normalnie chodzić.Dlaczego władze Kalisza dają pozwolenie na budowanie takich sklepów????Przepisy w Polsce chyba są jednoznaczne,a to co napisałem kilka postów wyżej to jest kpina z polskiego prawa.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Józef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:36
Lokalizacja: Śródmieście:)

Nieprzeczytany post autor: Józef » 1 gru 2008, o 23:30

A mnie to lata.
Co najwyżej przybędzie trochę szczeniaków w szpitalach, nie ma co uszczęśliwiać ludzi na siłę.
Zresztą najbardziej agresywni są ludzie pod wpływem alkoholu - można zakazać wszystkiego ale ludzkiej głupoty nie wyplenisz.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 gru 2008, o 23:34

Tak to widzicie???Kto z Was jest rodzicem???Bylibyście zadowoleni gdyby Wasze dziecko było klientem takiego sklepu?????Podejrzewam że inaczej byście śpiewali gdybyście wiedzieli że Wasze dziecko zażywa dragi :evil: :evil: :evil:
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1367
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 1 gru 2008, o 23:38

Oglądałem materiał o takich "dopalaczach" na onecie i ludzie się tam wypowiadali, że to tak naprawdę nie wpływa aż tak bardzo na ludzki organizm jak niektórzy sobie wyobrażają.
Zakazanie tego typu używek nie jest dobrym pomysłem, w latach 30 tych w USA wprowadzono prohibicje i jak się to skończyło wszyscy wiemy, w Polsce obecnie zakazane jest stosowanie narkotyków, a one mimo wszystko są na rynku i rozwija się dzięki nim mafia.
Ja osobiście nie będę uczęszczał do tego sklepu, ale myślę, że jeśli dzieciaki przekonają się, że takie dopalacze (nazywane przez niektórych narkotykami miękkimi) nie dają "fajnych" efektów to może nie sięgną w przyszłości do twardych narkotyków.
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 gru 2008, o 23:45

Lepiej zapobiegać niż usuwać skutki,takie jest moje zdanie.Jak to mówią lepiej dmuchać na zimne.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 1 gru 2008, o 23:53

Ja jestem przeciwnikiem takich używek.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

jp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2506
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:51
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: jp » 2 gru 2008, o 00:22

Gumiś pisze:Lepiej zapobiegać niż usuwać skutki,takie jest moje zdanie.Jak to mówią lepiej dmuchać na zimne.
Ale ten sklep to juz niestety jest skutek. Jest zapotrzebowanie, więc powstaje. Przyczyn nalezy upatrywac w edukacji, wychowaniu itd. Są rózne gusta. Jednych interesują dopalacze a innych np. inwestycje kaliskie :wink:
Wolałbym zeby tego typu sklepów nie było, ale nie na zasadzie zakazu, tylko braku klientów. Zakazany owoc jak wiadomo bardziej smakuje, no i pojawia sie problem nielegalnej dystrybucji.

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1367
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 2 gru 2008, o 11:39

No właśnie. W 100% się z Tobą zgadzam. Bez sensu zakazywać, skoro to i tak jest.
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

ODPOWIEDZ