Nowa burgerownia "Speed Food"

To co już wybudowano.
Czytelniczka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 14:12

Nowa burgerownia "Speed Food"

Nieprzeczytany post autor: Czytelniczka » 20 kwie 2015, o 18:30

W Kaliszu przy Chopina 19 ( stare delikatesy u Castrola ) powstała burgerownia "Speed Food". Szczegóły znajdują się na facebooku: http://www.facebook.com/speedfoodkalisz" onclick="window.open(this.href);return false;
Otwarcie było 17.04.2015 a na Calisii znalazła się wczesniej wzmianka:

Już niedługo Kalisz będzie mógł poszczycić się nowym miejscem, w którym podawane będą prawdziwe burgery zawierające 100% wołowiny. Idąc śladem największych miast, dwóch kaliszan stworzyło miejsce, w którym nieobca będzie najwyższa jakość produktów przy jednocześnie miłym dla oka wnętrzu.

Postaramy się zadowolić wszystkich Klientów, dlatego oprócz burgerów wołowych, w Menu znajdą się również pozycje zawierające mięso drobiowe np. kebab lub burger drobiowy oraz własnej produkcji lemoniada. W celu umilenia czasu oczekiwania na posiłek goście będą mieli do dyspozycji darmowe wi-fi" – mówią właściciele.

W Menu znajdą się kultowe pozycje takie jak burger „BBQ", „Ostry farmer", „Francuski" (gorgonzola, rucola, pyszny sos na bazie octu balsamicznego oraz miodu ), burgery z drobiem (grillowany kurczak, mozzarella, suszony pomidor, sałata) oraz kilka innych pozycji – równie smacznych. Osoby, których nie przekonają dania z Menu będą miały możliwość skomponowania własnego burgera z dowolnie wybranych przez siebie składników.

W każdym zestawie znajdą się również belgijskie frytki, które zdecydowanie różnią się od tych tradycyjnych. Przede wszystkim są grubsze, i większe a na zewnątrz bardziej chrupiące. Zawierają również mniej tłuszczu m.in. dzięki dwukrotnej metodzie smażenia, gdzie pierwsze smażenie, a właściwie gotowanie, zamyka pory ziemniaka, więc frytka mniej nasiąka tłuszczem.

Oprócz walorów smakowych jedzenie w „Speed Food" ma jeszcze jedną zaletę – wspiera lokalną mikroprzedsiębiorczość. Wszystkie produkty kupowane są od dostawców z Kalisza lub okolic, więc ma to wpływ również na rozwój mikroregionu a nie wielkich zagranicznych koncernów.

Więcej szczegółów dotyczących m. in planowanego otwarcia znajdziecie na stronie http://www.facebook.com/speedfoodkalisz" onclick="window.open(this.href);return false;
Załączniki
sp8.jpg
sp8.jpg (90.12 KiB) Przejrzano 8065 razy
sp2.jpg
sp2.jpg (51.49 KiB) Przejrzano 8065 razy
logo speed food.jpg
logo speed food.jpg (60.45 KiB) Przejrzano 8065 razy

Awatar użytkownika
damianfarba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1139
Rejestracja: 17 cze 2012, o 10:46
Lokalizacja: Majków

Re: Nowa burgerownia "Speed Food"

Nieprzeczytany post autor: damianfarba » 20 kwie 2015, o 21:57

temat też ciągniemy tutaj:

http://www.inwestycje.kalisz.pl/viewtop ... 23#p105323

bardzo ciekawe miejsce - ciekawe jak w smaku trzeba się przekonać :)
Nie znasz dnia ani godziny ! ..?

to czas kupić zegarek i kalendarz

EwKA
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:49

Re: Nowa burgerownia "Speed Food"

Nieprzeczytany post autor: EwKA » 5 maja 2015, o 22:51

I co jak tam, był ktoś?

klocek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 19:55
Lokalizacja: Dobrzec

Re: Nowa burgerownia "Speed Food"

Nieprzeczytany post autor: klocek » 17 maja 2015, o 22:19

Przybyłem, zobaczyłem, i nic nie kupiłem. Wyobrażałem sobie to jakoś inaczej - że będzie miejsce do przyklapnięcia, coś nawet jak McDonald's. Nie miałem nastroju na zakup "na wynos" lub jedzenie na ławce przed lokalem.
Może kiedyś jak będę miał potrzebę jedzenia "speed", ale nie w weekendowe popołudnie.

EwKA
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:49

Re: Nowa burgerownia "Speed Food"

Nieprzeczytany post autor: EwKA » 28 maja 2015, o 23:16

Na Fejsie mają taką fotkę z siedzeniem nie ma dużo miejsca ale trochę jest :),.
Załączniki
zdj speed.jpg
zdj speed.jpg (62.03 KiB) Przejrzano 7296 razy

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Nowa burgerownia "Speed Food"

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 29 maja 2015, o 11:01

jechalem tam wczoraj to widzialem ze sa parasole na zewnatrz z miejscem do spoczynku, nie wiem czy wczesniej to bylo ale jest gdzie spokojnie zjesc

klocek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 19:55
Lokalizacja: Dobrzec

Re: Nowa burgerownia "Speed Food"

Nieprzeczytany post autor: klocek » 29 maja 2015, o 20:21

Kurcze, z jednej strony chciałbym spróbować, ale mam "swój wiek", nie jestem hipsterem i idę jeść z Kobietą. A tu wiadomo - okolica no i jedzenie na dworze. Może kilkanaście lat temu jak się studentem było to bym przysiadł w środku, ale kurcze, coś mi się stało i zaczynam cenić także wygodę ;)

EwKA
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:49

Re: Nowa burgerownia "Speed Food"

Nieprzeczytany post autor: EwKA » 29 maja 2015, o 23:04

Zawsze możesz zamówic na wynos i zjeśc wygodnie w domu:)

Ekhm13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 4 wrz 2015, o 19:43

Re: Nowa burgerownia "Speed Food"

Nieprzeczytany post autor: Ekhm13 » 4 wrz 2015, o 19:45

Byłem i jest fantastyczne jedzenie! absolutna rewelacja :) Polecam

ODPOWIEDZ